uvod
info
obchody a sluzby
fotogalerie
diskuze
kontaktobchody a služby


Obchody a služby v oblasti Kamechy

Bytový dům Kamechy

Dětský klub Kamecháček

Občanské sdružení Dětský klub Kamecháček vzniklo v únoru roku 2013. Jeho hlavní snahou je podpora komunitního života v nově vzniklém sídlišti Bystrc – Kamechy a také vytvořit funkční občanskou společnost v obci tak, aby se oblast nestala pouze jakousi noclehárnou pro své obyvatele. Ve své činnosti se zaměřuje zejména na rodinu. Cílovou skupinou jsou proto budoucí rodiče, současní rodiče, prarodiče, ale samozřejmě zejména děti.

Více informací
Drogerie Madel

Firma MADEL CZ, spol. s r.o. je již řadu let výhradním dovozcem pestrého drogistického a kosmetického zboží MADEL pro Českou republiku.

Více informací
English4Kids

English4Kids je jazyková škola, ve které nejenže učíme děti angličtinu, ale současně přispíváme k jejich harmonickému rozvoji a podporujeme jejich přirozený talent. Program staví na silných stránkách dětí a pomáhá jim budovat vědomí zdravé sebedůvěry.

Více informací
Kabinet

Pivní bar KABINET

Více informací
Kadeřnictví Davero

Stylové kadeřnické studio nabízí kompletní kadeřnické služby, pohodlí, komfort a práci s těmi nejkvalitnějšími vlasovými produkty.

Více informací
Květiny s úsměvem

Nabízíme Vám květinovou výzdobu interiérů či květinovou výzdobu pro specifické akce, například kompletní květinovou výzdobu svateb. Ve světě plném květin chceme a dokážeme být stále originální.

Více informací
Pekárna - Zdeněk Šlechtický

-

Více informací
Putyka

Nový bar na Kamechách.

Více informací
Sklizeno - opravdové jídlo

Za projektem prodejen Sklizeno stojí ryze česká firma Sklizeno s.r.o., která si vzala za cíl přinášet soustředěnou nabídku poctivých potravin především od regionálních farmářů a spojit ji s celoroční možností pohodlného nákupu v moderních prodejnách.

Více informací
Vinotéka Livino

Vinotéka Livino Vás osloví nejen bohatým výběrem kvalitních sudových vín, ale také pestrou nabídkou vína lahvového.

Více informací
Zdravé spaní - Martin Fiala

Výrobky pro zdravý spánek - ortopedické matrace a lůžkoviny z ovčí vlny.

Více informací-


Copyright (c) 2006-2021 Kamechy.cz, All rights reserved | právní informace Novostavby Brno | Novostavby Praha